Dünyaca Ünlü Arama Motoru Optimizasyon Uzmanları Türkiye’de

Arama motoru optimizasyonu

Pazarlama stratejisi ve SEO arasındaki bağ her geçen gün daha da güçleniyor.

Arama motorlarında sıralama değiştirme, SEO uzmanlığı en son trend olarak karşımıza çıkarken artık Pay Per Click (PPC) yani tıklama başına maliyet, SEM (arama motoru pazarlaması), ASO (uygulama market optimizasyonu), sosyal medya reklamları gibi pek çok konu da pazarlama stratejilerine dahil oldu. Tüm bu özelliklerin birleştiği web siteler arama motorları tarafından daha başarılı bulunmakla kalmıyor aynı zamanda internet kullanıcısına da bu web siteleri tavsiye ediyor. Kısacası kullanıcıyı sitenize yönlendirerek potansiyel müşterinizi tanımanızı sağlıyor.

Ticari rekabet her geçen gün artarken geleceğe yatırım yapan kazanıyor.

İstatistiksel verilere göre artık arama motorlarında üst sıralarda olmanın önemi ticari satış ve kâr ile doğru orantılı olarak hareket ediyor. Sektörde en iyi olmak, rakiplere fark atmak artık dijital dünyaya yatırım yapmakla mümkün oluyor. SEO uyumlu web siteleri ise bu anlamda her geçen gün daha da önem kazanıyor. Kullanıcının aradığı hizmete ya da ürüne en hızlı şekilde karşılık vermek istiyorsanız SEO’nun gerekliliklerini gerçekleştirdiğiniz bir web siteniz olmalıdır. Birey ve firmalara hedeflerini en kaliteli ve özgün içerikle, var olan tüm potansiyel müşterilere ulaşmanın yollarını gösterecek olan pazarlama aracı arama motoru optimizasyonudur. Arama motoru optimizasyonu yani SEO bir web sitesini optimize etmenin en iyi yoludur. Arama motoru sonuçlarında bir numara olmak ve pazarlama stratejisini geliştirmek için arama motoru optimizasyonu planlarına mutlaka yatırım yapmalısınız.

İnternet kullanıcıları bilinçli veya bilinçaltı olarak arama motorunda üst sıralarda yer alan sitelere daha fazla tıklama eğilimindelerdir. SEO, arama motorlarının web sitenizi en iyi şekilde tarayabilmesi için yaptığı çalışmadır. Siz ne kadar kaliteli içerik üretirseniz üretin, çok daha kötü içeriği olan web siteler, arama sonuçlarında sizi geçebilir. İşte bu noktada SEO çalışmasının incelikleri devreye giriyor. ZEO Agency tarafından organize edilen DIGITALZONE’18 etkinliği bu yolda sizin için yol gösterici olacak.

Türkiye’nin alanında uzman SEO ajansı ZEO Agency organizatörlüğünde 18-19 Ekim tarihlerinde İstanbul- Şişli Radisson Blu Hotel’de gerçekleştirilecek olan DIGITALZONE’18, geçtiğimiz yıllarda SEOzone adıyla gerçekleştirilmiş olup bu sene altıncı kez bu Doğu Avrupa’nın en büyük SEO etkinliğine ev sahipliği yapacak. Uluslararası SEO uzmanlarını ağırlamakla beraber hem bireysel hem de firma sahibi katılımcıları ile beraber iki gün sürecek olan etkinlikte 18 Ekim’de gerçekleşecek konferanslar içerik temalı olup, 19 Ekim’de gerçekleşecek olan konferanslar ise search konusunu içerecek.

//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s