Kurtlar Vadisi Darbe www. kurtlarvadisidarbe.com alan adı tescili darbeden önce yapılmış.

panafilm kurtlar vadisi darbe

kurtlar vadisi darbe alan adı

 

Pana film tarafından duyurulan ve darbe girişimini anlatacak Kurtlar Vadisi Darbe filminin adı darbeden 2 ay önce belirlenmiş. İnternet alan adı sorgulaması yapıldığında http://www.kurtlarvadisidarbe.com adresinin Pana Film tarafından 18 Mayıs 2016 tarihinde alındığı görülüyor.

Pana Film, bugün yaptığı açıklamada “15 Temmuz darbe girişimini dizi veya sinema filmi olarak yansıtmamızı arzulayan kamuoyunun yoğun isteğini değerlendiren şirketimiz ‘KURTLAR VADİSİ DARBE’ sinema filmini yapmaya karar vermiştir.” diyerek bu haberi doğruladı.

Peki darbe girişiminden 2 ay önce, filmin yapılacağı açıklanmadan 3 ay önce, Pana Film yetkilileri “kurtlarvadisidarbe.com” alan adını almayı nasıl akıl etti?

Yukarıda gördüğünüz imajda “kurtlarvadisidarbe.com” alan adının 18 Mayıs 2016 tarihinde alındığını görebilirsiniz. Üstelik alan kişi de herhangi biri değil…

Pana Film’in Kurumsal İletişim Direktörü Murat Özyer tarafından alındığı da açıkça gözükmekte. Peki Neden? Benzer bir proje mi akıllarında vardı?  Yiğit Bulut’un kardeşi Barış Bulut’un CEO’su olduğu Pana Film’in bu konuda açıklama yapması gerektiği aşikar.

Ref:kafeinsiz.com/34772/kurtlar-vadisi-darbe-3-ay-onceden-ismi-belliymis/

NOT: Bu alan adı 14 Temmuz 2013 tarihinde de alınmış https://web.archive.org/web/*/Kurtlarvadisidarbe.com

//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js //

//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js //

Kurtlar Vadisi Darbe www. kurtlarvadisidarbe.com alan adı tescili darbeden önce yapılmış.’ için 5 yanıt

 1. Türk Patent Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Habip Asan, Necati Şaşmaz’ın sahibi olduğu Pana Film’in ‘Kurtlar Vadisi Darbe’ filmiyle ilgili yaptığı patent başvurusunun reddedildiğini açıkladı.

  BAŞVURU 15 TEMMUZ’DAN ÖNCE YAPILDI

  Öte yandan Patent Enstitüsü, Pana Film’in patent başvurusunu 15 Temmuz’daki darbe girişiminden önce, 24 Mayıs 2016’da yaptığını doğruladı.

  İşte Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu’nun “Necati Şaşmaz’a şok!” başlıklı yazısındaki ilgili kısım;

  “Necati Şaşmaz ‘darbe’nin patentini iki ay önce aldı” başlıklı yazım üzerine Ankara’dan bir telefon aldım.

  “ASKIYA DAHİ ÇIKMADAN REDDETTİK”

  Arayan Türk Patent Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Habip Asan’dı. TPE Başkanı, şunları söyledi: “Ali Bey, yazınızı okudum. Bir konuda bilgilendirmek için bizzat kendim arayıp, konuşayım istedim. Pana Film’in ‘Kurtlar Vadisi Darbe’ için yaptığı patent başvurusunu dün itibarıyla reddettik. Köşenizde kullandığınız belge, şirketin 24 Mayıs 2016 tarihinde bize online başvurusuna dair görüntü. 15 Temmuz’da yaşadığımız darbe girişiminden sonra ’15 Temmuz’ ve benzeri başvurular da yapıldı. Biliyorsunuz Türkiye’de OHAL var. O nedenle şirket kuruluşları dışında hiçbir başvuruyu değerlendirmeye almıyoruz. Online ortamda yapılan patent başvurularının kurumumuz tarafından değerlendirilme ve itiraz için askı süreçleri var. ‘Kurtlar Vadisi Darbe’nin başvurusunu askıya dahi çıkmadan reddettik.”

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s